Hlubočepy
Praha 5
Kontaktujte nás
Naše účast na projektu
Generální dodavatel
Developer
Technický zákazník
Tvorba architektonického konceptu
Marketingové strategie a řízení prodeje
Popis

Nový bytový komplex bude postaven v Hlubočepech – Praha 5.

Budova se nachází na kopci, proto nabízí nádherný výhled z oken bytů. V docházkové vzdálenosti je přírodní rezervace Prokopské údolí. To je perfektní místo na procházky nebo pro sport na čerstvém vzduchu: pěší turistika, ranní běhání nebo projížďka na kole k domu místního včeláře, kde můžete koupit domácí med, - to vše nabízí Prokopské údolí. V létě můžete vyrazit na piknik na břehu Dalejského potoku nebo jít s přáteli na gril, pro který jsou speciálně zařízená místa v údolí.

Bytový komplex bude postaven v bezprostřední blízkosti zeleně a menšího lesa, čímž se bude příjemně lišit od většiny pražských bytových novostaveb. V sousedství se nachází Hlubočepský zámeček – unikátní přírodní areál ve stylu selského dvora – je to rekonstrukce architektonícké památky, která Vás určitě zaujme. Večerní nasvícení vytváří zajímavý efekt, který opticky mění architektonický tvar budovy a její vzhled.

Nejbližší tramvajová zastávka je 2 minuty chůze a cesta do centra Prahy trvá 10 minut.

Jen pár tramvajových zastávek Vás dělí od Anděla – místa s bohatou a rozvinutou infrastrukturou, kde je velký výběr restaurací a kaváren, najdete tady butikové vinářství nebo hned několik pekářství. Zde se nachází OC Nový Smíchov a 2 kina.

Výhodná poloha bytového domu, jeho celkový koncept a architektura předpokládá perfektní řešení pro pohodlné bydlení lidí, kteří preferují dynamický způsob života, nebo nabízí možnost investování do nemovitosti, která bude žádaná pro dlouhodobý nebo krátkodobý/turistický pronájem.

Ukazatele
Obytná plocha 2800 m²
Počet bytů 18
Počet komerčních prostorů 1 - Welness & Spa
Počet parkovacích míst 32
Počet podzemních parkovacích míst 24
Počet nadzemních parkovacích míst 8
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#