SUN CITY
Praha 5
Kontaktujte nás
Naše účast na projektu
Technický zákazník
Tvorba architektonického konceptu
Marketingové strategie a řízení prodeje
Popis

Konečně domov

Toužíte po útulném, moderním a praktickém domově, který bude středobodem vašeho světa. Chcete být blízko centra Prahy, nadosah mít všechny služby a zároveň si užívat zdravého prostředí a přírody. Chcete mít blízko do školky, školy, k lékaři nebo do obchodního centra, stejně jako mít možnost projít se v ovocném sadu, kolem potoka nebo nasednout na kolo a vyjet po cyklostezce. Přestaňte snít, už nemusíte trávit hodiny dopravou, už nemusíte posílat děti na venkov, už nemusíte mít pocit, že doma jen přespáváte. Můžete mít svůj soukromý vesmír na jednom místě.

Unikátní i strategické místo

Chcete žít v místě, které má historii a atmosféru a přitom mít všechny městské vymoženosti po ruce. Rezidence Sun City vyroste mezi novou městskou částí Západní Město Praha 5 – Stodůlky a Řeporyje, ležící na samém konci Prokopského údolí. Výhody plynou z obou stran. Řeporyje mají historii sahající do 12. století, kdy tu jeptišky dobývaly kořen léčivky řepíku. Z té doby pochází i místní kostel, jeden z nejstarších kostelů na území Čech. Nachází se tu také historický skanzen Tuležim (Řepora). Na druhé straně sousedství Stodůlek přináší dostupnost do centra díky stanici metra „B“ Stodůlky. Veškerá občanská vybavenost je na dosah: od mateřské školky, základní školy, dětskou polikliniku přes hypermarkety a nákupní centra Metropole Zličín, nebo Avion po široké spektrum služeb. Výborné spojení je také na letiště Václava Havla v Ruzyni. Sousedící dopravní tepny Jeremiášova a Poncarova navazují na plzeňskou dálnici, Rozvadovskou spojku a Pražský okruh. Blízká cyklostezka zavede vyznavače kola do krásné přírody, nebo naopak do zaměstnání v centru města.

Inspirace přírodou

Autoři projektu stoprocentně využili kvalitu místa a věnovali všem rezidentům pohled do zeleně. Paprskovité uspořádání domů a vil poskytuje každému bytu krásný výhled. Díky popínavé zeleni a velkým oknům vstupuje do pokojů okolní příroda i velkorysé světlo. Vychutnáte si otevřený, prosluněný prostor, spojení s přírodou i kvalitní design. Budete mít také možnost zvolit si variantu standardů v interiérech podle svého vkusu a nároků, vše v přírodních neutrálních barvách podle posledních trendů. Architektura a design Rezidence Sun City vychází z přírody, z unikátního místa a myslí v každém detailu na člověka.

Relax pro tělo i duši

Bydlení v Rezidenci Sun City bude samo o sobě skvělé wellness, ale pokud si budete chtít odpočinout v klasickém wellness-spa zázemí, budete mít možnost jít přímo v areálu na masáž nebo relaxovat ve třech druzích saun. A pokud si nedáte do těla v přírodě na blízkých cyklostezkách a výletních trasách, můžete se vyžít ve fitness nebo supermoderní bazén. K dispozici bude i kosmetický salon a manikúra.

Ukazatele
Plocha pozemku 88000 m²
Čistá podlažní plocha 22200 m²
Počet bytů 284
Počet komerčních prostorů 3
Počet parkovacích míst 409
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#